KOMPLETNÍ ČASOVÝ ROZVRH

45. FESTIVALU FEMAD PODĚBRADY 2016

 

 

Čtvrtek 8. září

15.30 Otevření akreditačního střediska festivalu

17.00 – 17.30 Vernisáž výstavy Marek Vašut: Reprízy (FD)

17.30 – 19.00 Večeře (M)

17.45 – 18.00 Oficiální vítání souboru Broukovcovo Kamdivadlo Česká Kamenice (HŠ)

18.00 – 18.15 Úvodní setkání divácké poroty (MS)

18.15 – 18.45 Úvodní setkání účastníků klubů (A)

18.30 – 19.00 Úvodní setkání delegátů zúčastněných souborů (MS)

18.45 – 19.00 Úvodní setkání novinářské poroty (DK)

19.00 – 19.30 Zahájení 45. divadelního festivalu FEMAD (SD)

19.30 – 20.50 J. Střelka: Zahrej ty Ejsíky! v provedení Broukovcova Kamdivadla Česká Kamenice (SD)

20.55 – 21.45 Semináře divadelních klubů (U)

21.50 – 22.50 Beseda v kruhu: Zahrej ty Ejsíky! (A)

 

Pátek 9. září

08.00 – 09.30 Snídaně (M)
08.45 – 09.00 Oficiální vítání souboru DS Kroměříž  (HŠ)
10.00 – 11.30 Ira Levin: Veroničin pokoj v provedení DS Kroměříž (MK)
- OMEZENÁ KAPACITA -
POUZE PRO ÚČASTNÍKY FESTIVALU !!!
11.30 – 13.30 Oběd (M)
12.50 – 13.40 Semináře divadelních klubů (U)
13.30 – 13.45 Oficiální vítání souboru Zmatkaři Dobronín (HŠ)
13.50 – 14.50 Beseda v kruhu: Veroničin pokoj (A)
15.30 – 17.40 S. Stephenson: Vzpomínky na vodě v provedení souboru Zmatkaři Dobronín (SD)
17.50 – 18.40 Semináře divadelních klubů (U)
17.30 – 19.30 Večeře (M)
18.00 – 18.15 Oficiální vítání souboru Divadlo Jesličky Josefa Tejkla Hradec Králové (HŠ)
19.10 – 20.10 Beseda v kruhu: Vzpomínky  na vodě (A)
20.30 – 21.50 Yasmina Reza: Bůh Masakru v provedení Divadla Jesličky Josefa Tejkla Hradec Králové (SD)
22.00 – 22.50 Semináře divadelních klubů (U)
22.00 23.30 Ira Levin: Veroničin pokoj v provedení DS Kroměříž (MK)
23.00 – 24.00 Beseda v kruhu: Bůh Masakru (A)
00.00 – 00.40 Radim Vizváry: Sólo


Sobota 10. září

08.00 – 09.30 Snídaně (M)

09.00 – 09.15 Oficiální vítání souboru DS Lázně Toušeň (HŠ)

09.30 – 11.50 T. Pratchet, S.Briggs: Mort v provedení DS Lázně Toušeň (SD)

12.00 – 13.30 Oběd (M)

12.00 – 12.50 Semináře divadelních klubů (U)

13.15 – 13.30 Oficiální vítání DS Vojan Mladá Haluz (HŠ)

13.30 – 14.30 Beseda v kruhu: Mort (A)

15.00 – 17.00 Robin Hawdon: Úžasná svatba v provedení DS Vojan Desná Mladá Haluz (SD)

17.10 – 18.00 Semináře divadelních klubů (U)

17.00 – 19.00 Večeře (M)

17.10 – 17.25 Oficiální vítání Divadla Stodola (HŠ)

18.20 – 19.20 Beseda v kruhu: Úžasná svatba (A)

19.30 – 21.00 F. Renč, Z. Procházka: Rebelové ze Stodoly v provedení Divadla Stodola Jiříkovice (SD)

21.10 – 22.00 Semináře divadelních klubů (U)

22.10 – 23.10 Beseda v kruhu: Rebelové ze Stodoly (A)

 

Neděle 11. září

08.00 – 09.30 Snídaně (M)

08.15 – 08.30 Oficiální vítání Divadla Exil Pardubice (HŠ)

10.00 – 12.10 L. Lochhead: Perfect Days v provedení Divadla Exil Pardubice (SD)

12.00 – 14.00 Oběd (M)

12.20 – 13.10 Semináře divadelních klubů (U)

13.40 – 14.40 Beseda v kruhu: Perfect Days (A)

15.00 – 16.30 Slavnostní zakončení přehlídky a vyhlášení výsledků (SD)

16.30 – 18.30 Číše vína na rozloučenou (FD)

 

 


M - Menza, II. nádvoří, FD – foyer divadla, – hradní šatlava, MS – modrý salonek, A - aula II. nádvoří, SD – sál divadla, U – učebny, MK - Městská knihovna