PROGRAM 48. ROČNÍKU FESTIVALU FEMAD PODĚBRADY 2019

 

 

Čtvrtek 12. září

 

 

15:00 - 17:00 Akreditace Zámecký biograf
17:00 - 17:15 Vernisáž loutek Jaroslava Koloděje Foyer
17:15 - 18:45 Večeře Foyer
18:15 - 18:30 Úvodní setkání divácké poroty Modrý salonek
18:30 - 18:45 Úvodní setkání delegátů Modrý salonek
18:45 - 19:00 Úvodní setkání diskusních klubů Modrý salonek
19:00 - 19:20 Slavnostní zahájení FEMADu Sál Divadla Na Kovárně
19:30 - 20:40 DS Kroměříž - Russel, Hayes, Nicolaj, Pavelka: Mariáš života Sál Divadla Na Kovárně
20:40 - 20:50 Václav Bartoš: Školní výlet Foyer
20:55 - 21:40 Diskusní kluby Učebny
21:50 - 22:50 Beseda v kruhu Menza

 


Pátek 13. září

 

8:30 - 10:00 Snídaně Foyer
11:00 - 12:40 Rádobydivadlo Klapý - Maxim Gorkij: Vassa Sál Divadla Na Kovárně
12:30 - 14:00 Oběd Foyer
12:50 - 13:35 Diskusní kluby Učebny
14:10 - 15:10 Beseda v kruhu Menza
17:30 - 19:00 Večeře Foyer
18:45 - 18:55 Václav Bartoš: Školní výlet Foyer
19:00 - 20:40 Divadlo Maškara Praha - na motivy bratří Mrštíků: Tohle není Maryša Sál Divadla Na Kovárně
20:45 - 21:30 Diskusní kluby Učebny
21:35 - 22:35 Beseda v kruhu Menza
22:40 - 23:55 DS K.V.A.S. Karviná - Tomáš Kovanda: Projekt N.A.D.Ě.Ž.D.A. Sál Divadla Na Kovárně
0:00 - 0:45 Diskusní kluby Učebny
0:50 - 1:50 Beseda v kruhu Menza

 

Sobota 14. září

 

 

 

8:30 - 10:00 Snídaně Foyer
10:00 - 11:20 Divadlo Exil Pardubice - Nicolas Bedos: Do zdi Sál Divadla Na Kovárně
11:30 - 12:15 Diskusní kluby Učebny
11:30 - 13:00 Oběd Foyer
12:45 - 13:45 Beseda v kruhu Menza
14:00 - 15:00 Reverzní dveře Brno - na motivy M. Šindelky: Mluvící hlava Sál Divadla Na Kovárně
15:10 - 15:55 Diskusní kluby Učebny
16:00 - 17:00 Beseda v kruhu Menza
17:00 - 18:30 Večeře Foyer
18:00 - 20:00 DS Zmatkaři Dobronín - František Zborník: Skřivani už jen v Shakespearovi Sál Divadla Na Kovárně
20:00 - 20:10 Václav Bartoš: Školní výlet Foyer
20:15 - 21:00 Diskusní kluby Učebny
21:10 - 22:10 Beseda v kruhu Menza
22:30 - 23:35 Geisslers Hoffcomoedianten - Z. Jecelín: Robinsoni Atrium lázní


Neděle 17. září

 

8:30 - 10:00 Snídaně Foyer
10:30 - 11:40 Divadelní studio D3 Karlovy Vary - T. Svoboda: Srnky Sál Divadla Na Kovárně
11:50 - 12:35 Diskusní kluby Učebny
12:00 - 13:30 Oběd Foyer
13:00 - 14:00 Beseda v kruhu Menza
14:30 - 15:30 Závěrečné hlasování a předání cen Sál Divadla Na Kovárně
15:30 - 16:30 Číše vína na rozloučenou Foyer

 

 

Učebny = Zámecký biograf, Modrý salonek, Menza,...

15:00 - 17:00 Akreditace Zámecký biograf
17:00 - 17:15 Vernisáž loutek Jaroslava Koloděje Foyer
17:15 - 18:45 Večeře Foyer
18:15 - 18:30 Úvodní setkání divácké poroty Modrý salonek
18:30 - 18:45 Úvodní setkání delegátů Modrý salonek
18:45 - 19:00 Úvodní setkání diskusních klubů Modrý salonek
19:00 - 19:20 Slavnostní zahájení FEMADu Sál Divadla Na Kovárně
19:30 - 20:40 DS Kroměříž - Russel, Hayes, Nicolaj, Pavelka: Mariáš života Sál Divadla Na Kovárně
20:40 - 20:50 Václav Bartoš: Školní výlet Foyer
20:55 - 21:40 Diskusní kluby Učebny
21:50 - 22:50 Beseda v kruhu Menza

 

(c) Kulturní a informační centrum Poděbrady