KOMPLETNÍ ČASOVÝ ROZVRH

46. FESTIVALU FEMAD PODĚBRADY 2017

 

 

Čtvrtek 14. září

16.00 19.00 Akreditace účastníků festivalu

17.00 – 17.30 Vernisáž výstavy "Bohémské plakáty" ze sbírky Zdeňka Harapese (FD)

17.30 – 19.00 Večeře (M)

17.45 – 18.00 Oficiální vítání Divadla Exil (ZN)

18.00 – 18.15 Úvodní setkání divácké poroty (MS)

18.15 – 18.45 Úvodní setkání účastníků klubů (A)

18.30 – 19.00 Úvodní setkání delegátů zúčastněných souborů (MS)

18.45 – 19.00 Úvodní setkání novinářské poroty (MS)

19.00 – 19.30 Zahájení 46. divadelního festivalu FEMAD (SD)

19.30 – 20.50 A. P. Čechov: Racek v provedení Divadla Exil Pardubice (SD)

20.55 – 21.45 Semináře divadelních klubů (U)

21.50 – 22.50 Beseda v kruhu: Racek (A)

 

Pátek 15. září

08.30 – 10.30 Snídaně (M)
10.00 – 10.15 Oficiální vítání souboru Diverzanti Brno (ZN)
11.00 – 12.20 Kateřina Volánková: (Ne)chtěná útěcha v provedení souboru Diverzanti Brno (SD)
12.30 – 14.00 Oběd (M)
1
4.00 – 15.00 Semináře divadelních klubů (U)
15.10 – 16.10 Beseda v kruhu: Nechtěná útěcha (A)

16.00 – 16.15 Oficiální vítání souboru Kroměříž (ZN)

16.30 – 17.40 P. Palmade, Ch. Duthoron: Na útěku v provedení DS Kroměříž (SD)
17.50 – 18.40 Semináře divadelních klubů (U)
17.30 – 19.30 Večeře (M)
18.00 – 18.15 Oficiální vítání souboru Divadlo Duha Polná (ZN)
19.15 – 20.15  Beseda v kruhu: Na útěku (A)
20.30 – 21.50 Aldo Nikolaj: Tři na lavičce v provedení Divadla Duha Polná (SD)
22.00 – 22.50 Semináře divadelních klubů (U)
23.00 – 24.00 Beseda v kruhu: Tři na lavičce (A)
00.00 – 00.40 Loutkové divadlo Toy Machine: Rytíři (SD)


Sobota 16. září

08.30 – 10.30 Snídaně (M)

10.30 – 10.45 Oficiální vítání Divadelního Dua Toť (ZN)

11.00 – 12.10 Ladislav Karda, Ondřej Zais: Toť divadlo! v provedení Divadelního Dua ToŤ Praha (SD)

12.00 – 13.30 Oběd (M)

12.00 – 12.50 Semináře divadelních klubů (U)

13.15 – 13.30 Oficiální vítání Divadla KoMa Praha (ZN)

13.30 – 14.30 Beseda v kruhu: Toť divadlo! (A)

15.00 – 16.15 David Auburn: Důkaz v provedení Divadla KoMa Praha (SD)

16.30 – 17.20 Semináře divadelních klubů (U)

17.00 – 19.00 Večeře (M)

17.10 – 17.25 Oficiální vítání Divadla Ještě NE! Praha (ZN)

18.00 – 19.00 Beseda v kruhu: Důkaz (A)

19.30 – 20.45 Z. Ferencová, A. Medowits: Solitaire.sk/cz v provedení Divadla Ještě NE! Praha(SD)

21.00 – 21.50 Semináře divadelních klubů (U)

22.00 – 23.00 Beseda v kruhu: Solitaire.sk/cz (A)
23.30 – 00-30 Bohémské inspirace (MK)

 

Neděle 17. září

08.00 – 09.30 Snídaně (M)

09.15 – 09.30 Oficiální vítání Studia Hamlet Železný Brod (ZN)

10.00 – 11.10 Tomáš Vůjtek: Spolu v provedení Studia Hamlet Železný Brod (SD)

11.20 – 12.10 Semináře divadelních klubů (U)
11.30 – 13.00 Oběd (M)

13.00 – 14.00 Beseda v kruhu: Spolu (A)

15.00 – 16.30 Slavnostní zakončení přehlídky a vyhlášení výsledků (SD)

16.30 – 17.30 Číše vína na rozloučenou (FD)

 

 


M - Menza, II. nádvoří, FD – foyer divadla, ZN – zámecké nádvoří, MS – modrý salonek, A - aula II. nádvoří, SD – sál divadla, U – učebny, MK - Městská knihovna